اخبار

تجلیل روابط عمومی ها در نشاء قائم شهر

تجلیل روابط عمومی ها در نشاء قائم شهر
در هفته ارتباطات و روز روابط عمومی، تجلیل از روابط عمومی ادارات شهرستان قائم شهر، در رستوران نشاء این شهرستان، با حضور فرماندار، شهردار و اعضای شوراس اسلامی این شهر، برگزار گردید.

به  گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر، در آخرین روز اردیبهشت ماه ، و در فضایی آرام و چشم اندازی از جنس فصل دوم بهار، حضور  اصحاب ارتباطات در هفته روابط عمومی، با مهمانان ویژه خود، برگی از تاریخ اردیبهشت ماه1399 را ورق زد.

این برنامه با حضور یحیی یوسف پور فرماندار شهرستان، عباس مهدوی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل استانداری، شهردار قائم شهر و اعضای شورای اسلامی شهر  و مسئولان روابط عمومی ادارات  شهرستان قائم شهر در  رستوران نشاء شهرستان قائم شهر برگزار گردید.

عباس مهدوی، در جمع مسئولان روابط عمومی ها در خصوص تاثیر روابط عمومی گفت: روابط عمومی ها قلب تپنده در هر سیستمی هستند و ارتقاء هر سیستم به روابط عمومی اش بستگی دارد.

ایشان حمایت های روسا و مدیران دستگاه ها از روابط عمومی ها را هر چه بیشتر خواستار شدند و فراهم نمودن امکانات سخت افزاری روابط عمومی ها را از الزامات این بخش بیان نمودند.

یحی یوسف پور فرماندار شهرستان قائم شهر، استفاده از فضای مجازی در جهان امروز را جز لاینفک زندگی برشمردند و روابط عمومی ها را در این برهه زمانی، از تاثیر گزارترین عوامل جریان سازی و آگاه سازی جامعه عنوان نمودند.

در پایان این مرسم، از مسئولان روابط عمومی های ادارات شهرستان با حضور مقام های مسئول، تجلیل بعمل آمد.

۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید