اخبار

فجر خوانی کهنه سربازان شعر و ادب قائم شهر

فجر خوانی کهنه سربازان شعر و ادب قائم شهر
در بیست و یکمین روز بهمن ماه 1398، ویژه برنامه «انقلاب شعر» با حضور شاعران مطرح شهرستان قائم شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر ، ویژه برنامه عصر شعر با عنوان «انقلاب شعر» از سوی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر، با همکاری انجمن شعر و مشارکت اداره کتابخانه های عمومی قائم شهر، در مجتمع فرهنگی و هنری حـر این شهرستان برگزار شد.  

مهدی رمضانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قائم شهر، در ابتدای این برنامه، ضمن تبریک دهه فجر، حوزه فرهنگ و هنر را یکی از مهم ترین حوزه های تأثیرگزار در جامعه بیان کرد و هر یک نفر از فعالان این حوزه را، به نوعی یک جمعیت عنوان کرد. 

وی خطاب به شاعران حاضر در برنامه و به نقل از مقام معظم رهبری، گفت: فرهنگ ذیل اقتصاد و سیاست نیست، بلکه اقتصاد و سیاست ذیل فرهنگ هستند و بر این مبنا، شما در دنیای کلمه و قلم، مسئولیت بسیار سنگینی برای راهبری فضای فکری جامعه و جهت دهی به اقتصاد و سیاست دارید. 

مسئول دستگاه فرهنگی شهرستان، در این ویژه برنامه که هوشنگ اصغریان رئیس اداره آموزش و پرورش، مونیکا زارعی رئیس اداره کتابخانه های عمومی و مجید عباسی نایب رئیس شورای اسلامی قائم شهر نیز حضور داشتند، تأکید کرد: هر جا که زبان از شرح و بیان قاصر است، هنر آغاز و شعر متبلور می شود.

علیرضا دهرویه، کیوان ملکی سوادکوهی، حسین میری، علیمردان گلی، علی احمدی، مجتبی یونسی، بهروز رستگار، ابوالفضل کهنسال، مهدی عباسی، خانم باباجانی، خانم خیر اندیش و خانم راحله مهدی پور، دوازده شاعری بودند که در این ویژه برنامه، به شعرخوانی پرداختند.

۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۸:۴۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر |

اظهار نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید